قوانین و مقررات

خرید کالا از این وب سایت بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های ایمن تدبیر آهنگ تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

هیچ یک از محصولات قابل عرضه در فروشگاه اینترنتی ایمن تدبیر آهنگ شامل مالیات ارزش افزوده نمی باشد.

قیمت درج شده برای محصولات تا ساعت ۲۴ همان روز معتبر بوده و بروز رسانی قیمت ها در ساعت ۲۴ انجام می شود و تا پایان روز بعد اعتبار خواهد داشت.

روند مرجوع محصولات طبق ماده ۳۷ قانون تجارت الکترونیک می‌باشد: «در هر معامله از راه دور مصرف کننده باید حداقل هفت روز کاری، وقت برای انصراف (‌حق انصراف) از قبول خود بدون تحمل جریمه و یا ارائه دلیل داشته باشد. ‌تنها هزینه تحمیلی بر مصرف‌کننده هزینه بازپس فرستادن کالا خواهد بود.»

جهت ثبت درخواست مرجوع کالا، خریدار باید درخواست خود را در صفحه تماس با ما و از طریق فرم تماس با ما ثبت نماید.

محصولاتی که دارای شرایط گارانتی هستند، تنها یکبار تعویض خواهند شد و در دفعات بعد، این وب سایت مسئولیتی متقبل نخواهد شد و باید محصول مجددا خریداری شود.

هزینه های پستی ارسال محصولات به عهده خریدار می‌باشد و در هنگام تکمیل سفارش، بر روی فاکتور اعمال می‌گردد.

هرگونه تغییرات در ظاهر فیزیکی محصولات آن را از ضمانت و گارانتی خارج می‌کند.

همواره می‌توانید از طریق راه های ارتباطی درج شده در سایت، سفارشات خود را پیگیری نموده و یا از مشاوره رایگان کارشناسان ایمن تدبیر آهنگ استفاده نمایید.

بستن
مقایسه